Firma Hydro-Flex autoryzowanym dystrybutorem Vitillo i Uniflex

węże przemysłowe

Firma Hydro-Flex ze Stargardu, w województwie zachodniopomorskim, jest autoryzowanym dystrybutorem dwóch największych producentów z hydrauliki siłowej – firmy Uniflex i Vitillo. Od początku swojej działalności zarówno w zakresie hydrauliki siłowej, jak i pneumatyki korzysta z produktów najwyższej jakości. Dzięki tak bogatej i dobrej jakościowo ofercie produktowej może zaopatrywać klientów zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Firma Vitillo to włoski producent zakuć, elementów złącznych, tulejek oraz węży hydraulicznych. W ofercie producenta znajdziemy elementy nie tylko w wersji ocynkowanej, ale przede wszystkim ze stali nierdzewnej oraz cynk-niklu. Produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na działanie korozji znacząco wpłyną na całą pracę układu hydraulicznego. Ponadto są bardziej wytrzymałe na działanie czynników mechanicznych oraz atmosferycznych. Wszystkie produkty Vitillo posiadają certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001. Produkty Vitillo mają szerokie zastosowanie w przemyśle górniczym, morskim oraz kolejowym. Firma Hydro-Flex już od 10 lat ściśle współpracuje z włoskim producentem, co przekłada się na szybszą realizację zamówień oraz dogodne ceny zakupu.

Firma Uniflex to z kolei niemiecki producent maszyn do produkcji przewodów hydraulicznychz którym również współpracują do 10 lat. W ofercie niemieckiego producenta znajdą Państwo zakuwarki, skórowarki i bezpyłowe przecinarki oraz wiele mniejszych urządzeń niezbędnych do pracy w zakładzie hydrauliki siłowej, m.in. urządzenia do znakowania węży, przewijaki do węży (ręczne i automatyczne), stojaki na węże hydrauliczne i wiele innych. Stargardzkie przedsiębiorstwo jest dystrybutorem tych maszyn, ale sami korzystają w swojej pracy z tych maszyn. Dzięki temu mogą doskonale rozwijać swoją własną produkcję przewodów hydraulicznych.

Firma Hydro-Flex oferuje swoim wszystkim klientom bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń firmy Uniflex. Ponadto proponują pakiety startowe dla osób dopiero rozpoczynających działalność w ich branży. Oferują także elektrohydrauliczne urządzenia Uniflex do seryjnej produkcji przewodów hydraulicznych.

Pełna oferta produktów Vitillo i Uniflex dostepna jest na stronie firmy: https://www.hydro-flex.pl

Polecamy.